Kore Filmleri
Extreme Job
Tüm Bilgiler
Extreme Job 1080p, 2019 
Türkçe Altyazı
Narkotik şubede çalışan ve bir görev için hazırlanan beş dedektif, azılı suçları sebebiyle arananlar listesinin en üst sıralarda ki isimleri yakalamak için bir tavuk restoranında çalışmaya başlarlar. Burada bir garson ve aşçı gibi çalışmaya başlayan dedektifler hesapta olmayan işler ile karşı karşıya kalırlar. Tavuk restoranında yaptıkları tarif beğenilince gizlenmek için girdikleri restoranda bir anda ülkede çok büyük beğeni kazanıyor ve bu sebepten ötürü kahramanlarımız dedektiflik işini bırakarak tavuk işine girmeye karar veriyorlar.
 • 2019
 • Güney
 • 720P
 • IMDb 7.3
 • 253
 • 0
Hashima Kömür Madeni
Tüm Bilgiler
Hashima Kömür Madeni Aksiyon, Dram 
Türkçe Dublaj
Bu Filmde anlatılan, Japonya’nın hüküm sürdüğü ve karşısında kimsenin duramadığı dönemlerde, Yaklaşık 400 Koreli vatandaşı kendi çıkarları uğruna zorla alıkoyarak Hashima Island isimli bir savaş gemisiyle kömür madenlerinde çalıştırmaya götürürler. Özgürlük için mücadele etmeye çalışan Koreliler Japonların bu zulmünden kurtulmaya çalışmaları konu alınmıştır…
 • 2017
 • Güney
 • 720P
 • IMDb 7.1
 • 480
 • 0
En popüler Kore filmlerini sitemizde bulabilirsiniz.
Sinemanın Anlamı
7.sanat dalı olarak kabul edilen sinemanın başlangıç tarihi 1895 olarak görülür. Sinema hayatın kendisini olduğu gibi yansıtır. Çünkü hayattan beslenir. Bu büyülü hayat bir biletin ucundadır ve sizi başka bir dünyaya götürür. Karanlık bir ortamda sinematografın yansıttığı ışıkla görüntüler arasınsında birden aydınlanırsınız. Sinema kapısından çıktığınızda bir rüyadan uyanmış hissine kapılırsınız. Sinema dev bir sektördür. Bu sektörün bağrında emeği,alınterini,sanatı ve toplumsal olguları barındırır.

Bugünlerde Sinema ve Sitemizde Sinema Keyfiniz
Eskilerde bir lüks sayılan sinema,şimdilerde hobimiz haline gelmiştir. Şimdilerde sinemalar,hem dizi haline gelmiş hem de film olarak evlerimizin içindeki ekranlara kadar gelmiştir. İnternet sayesinde filmler ve diziler kolay ulaşılabilir hale gelmiştir. İleri teknoloji ile bu filmleri birçok seçenekte izlemeniz mümkündür. Sitemize laptop,akıllı telefon gibi birçok teknolojik aletten internet aracılığı ile ulaşabilirsiniz. 720p,1080p ve HD film izle gibi görüntü seçenekleriyle birçok kategorideki filmleri sitemiz içeriyor.
Ayrıca yabancı film severler için Türkçe Dublaj ve orijinal dil severler için de Türkçe Altyazı seçenekleri mevcuttur. Eskiden dram,aşk,tarih vb türündeki filmler daha popüler iken şimdilerde Animasyonlar ve Fantastik filmler daha çok tercih ediliyor. Bu filmler sayesinde birçok farklı kültürü ve farklı yerleri görerek bakış açınızı,hayal gücünüzü ve ufkunuzu geliştirebilirsiniz.

jestfilmizle.com olarak sizlere en eskiden en güncele bütün filmleri sunmayı amaçlıyoruz. Sitemizde film izlemeyi sizler için işkenceden çok keyfe dönüştürmeyi amaçlıyoruz.
Reklamsız full hd film izlemek için doğru adrestesiniz. Yerli ve yabancı film izlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı.
Dilerseniz sitemizde bulunan 1080p Filmleri ve 720p Filmleri favorilerinize ekleyerek daha sonra izleyebilirsiniz.
Ayrıca sitemizde yetişkinlere özel +18 erotik filmler yer almaktadır. Bu +18 erotik seks filmlerini reklamsız ve full hd şekilde sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz. Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Telif hakkı için jestfilmizle@gmail.com üzerinde iletişime geçerseniz, 3 gün içerisinde telif hakkına sahip olduğunuz içeriğin embed linki sitemizden kaldırılacaktır.